БАТЬКИ ДІТЕЙ З АУТИЗМОМ ДЯКУЮТЬ ФОНДУ РОДИНИ РОЗЕНБЛАТ ЗА ДОПОМОГУ ТА ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ

Щороку 2-го квітня світ відзначає Міжнародний день інформування про аутизм.

У Житомирі батьки дітей аутистів кілька років тому об’єдналися у громадську організацію, аби спільно долати труднощі, обмінюватися досвідом та підтримувати один одного.

«Вони постійно поруч з нами і насправді їхня допомога, фінансова у тому числі є досить значима для нас. Вона дає нам змогу мати ресурс, сили рухатися, бо це не стометрівка, а величезний марафон, який ми маємо пройти і вони поруч із нами у цьому марафоні», - так Жанна Зарічна говорить про Фонд родини Розенблат, який від дня створення громадської організації «Аутизм-Житомир» не просто опікується особливими дітками, а і допомагає фінансово.

Зокрема, лишень за останні два роки фонд виділив понад 100 тис. грн на оплату послуг психолога для організації. За словами матусь дітей з аутизмом, така допомога є надважливою не тільки для діток, а і для їхніх батьків.

«Ці кошти, які ми отримуємо, ми їх використовуємо для занять з дітками, для догляду за ними. Адже є дітки, які, на жаль, не можуть нікуди вийти, а мами, родини мають потреби. Фахівцям реабілітаційного центру за рахунок Фонду родини Розенблат ми дали дуже багато потужної літератури, стараємося робити корисні справи», - розповідає голова ГО «Аутизм-Житомир» Жанна Зарічна.

Голова Фонду родини Розенблат Олена Розенблат переконана, що чужих проблем не буває і кожен на своєму місці має проявити свою підтримку, допомогти потребуючим.

«Не можна лишатися осторонь людських потреб, особливо, коли це стосується дітей з аутизмом. Потрібно докласти максимум зусиль, аби вони розвивалися, соціалізувалися та адаптовувалися. Матері або батьки аутистів, часто, назавжди полишають свої професії, аби віддати усіх себе та весь свій час на становлення дітей. Їх не можна залишати наодинці з їхніми проблемами чи кидати на півдорозі», - каже Олена Розенблат.

«Можливість об’єднатись батькам, до того ж на ці зустрічі ми запрошуємо психологів, фахівців, з якими ми можемо ділитися своїми проблемами - сімейними. Можливість возз’єднатись більше 200 сім’ям. Таким родинам, не тільки дітям, а і батькам потрібна ця допомога. Хотілося б попросити і Фонд Розенблат, і родину, щоб ця допомога була і надалі», - додає представник ГО «Світ без обмежень» Світлана Ємеліна.

З нагоди Всесвітнього дня поширення інформації щодо проблем аутизму матусі особливих діток від імені трьох громадських організацій вручили Фонду родини Розенблат подяку за допомогу, небайдужість та відкриті серця. Меценат Борислав Розенблат зізнається: розчулений такою вдячністю та обіцяє надалі допомагати тим, хто цього так потребує.

«Дуже приємно отримувати подяку від тих людей, хто робить це від щирого серця. Наш фонд уже давно допомагає людям, які потребують, не тільки людям з аутизмом, дітям Сонця, але дуже приємно, адже є зворотній зв’язок. Я завжди кажу: людям можна робити скільки завгодно добра, але головне - від них почути добре слово. Давайте будемо й далі працювати і допомагати тим людям, які сьогодні потребують нашої спільної допомоги», - зазначив засновник «Фонду родини Розенблат» Борислав Розенблат.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За матеріалами Житомир.info

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 138 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира