ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ НЕ ЛИШЕ ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ЗАКОНОДАВЕЦЬ, А Й НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ ДОБРОДІЙ

Якщо комусь закортить поставити собі за мету з'ясувати відповіді на запитання про те, хто з народних депутатів найдисциплінованіше працює у Верховній Раді

то результати такого пошуку його можуть добряче насторожити. Адже пальців однієї руки вистачить для того, щоб перерахувати таких слуг народу в єдиному законодавчому органі нашої неньки України.

Приємно, що серед них і парламентарій від 67-го Чуднівського одномандатного виборчого округу Віктор Развадовський. До слова, наш земляк чи не єдиний, хто не пропустив жодного пленарного засідання парламенту ані у Верховній Раді України поточного, ані попереднього скликань.
А ще до Віктора Развадовського на Житомирщині сформувалося ставлення як до останньої надії і в питаннях практичної допомоги. І, треба визнати, небезпідставно. Краще, ніж слова, про це свідчать конкретні вчинки.
Так, для того, щоб навчальний процес у Сінгурівському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті Житомирського району не звівся до лекцій, конспектів та підручників, народний депутат України за позабюджетні кошти придбав і подарував освітньому закладу новенький 43-дюймовий "LED TV Ergo". Він покликаний замінити проектор, який назавжди вийшов з ладу і за допомогою якого раніше у міжшкільному навчальному комбінаті демонстрували пізнавальні відеоматеріали.
Передав Віктор Развадовський і Троянівській ЗОШ
І-ІІІ ступенів набір сучасних українських книг для бібліотеки та шкільну дошку для 4-го класу, кошти для поліпшення матеріальної бази 1-А класу Озерненської гімназії та 4-го класу Черемошненської школи тощо.
А ось посильна фінансова допомога парламентарія Пряжівській ЗОШ І-ІІ ступенів на облаштування внутрішнього санвузла найпевніше допоможе оперативно вирішити іншу проблему: кілька днів тому внаслідок буревію на території навчального закладу додолу повалилося 30-метрове дерево, пошкодивши дах школи. Оскільки бюджетних коштів на подолання зазначеного стихійного лиха не заплановано, доведеться скористатися благодійними коштами Віктора Развадовського.
Завдяки нашому народному обранцеві у читальній залі сільської бібліотеки у Черемошному з'явилися нові столи та стільці, а сільський клуб Тетерівської об'єднаної територіальної громади у Перлявці задля проведення різноманітних пізнавальних тематичних заходів та активного відпочинку молоді отримав від Віктора Развадовського активну акустичну систему "BIG" з мікрофонами.
Підтримана ж не вперше матеріально своїм народним депутатом України команда юних інспекторів руху "Авто-Лад" Тетерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів нещодавно виборола у смт Берегомет (Чернівецька область) 1-ше місце у Всеукраїнському фестивалі шкільних команд "Нова генерація - за безпеку на дорозі".
Вдячні земляки Володимир Погоруй, Геннадій Глухов, Валентина Гребенюк, Анатолій Власюк, Ірина Шаламай, Таїсія Колос, Тетяна Демидюк, Наталія Ослінська, Руслан Маєвський та багато інших висловлюють щиросердну вдячність Віктору Развадовському та бажають добра. Зокрема козацького здоров'я, щоб і надалі міг гідно представляти Житомирщину у Верховній Раді України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Богдана РОЗКВІТ

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 227 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира