ПЕРШИЙ КРОК ДО МАЙБУТНЬОЇ ПРОФЕСІЇ

Вихідний суботній день, а в Житомирському агротехнічному коледжі вирує життя.

Тут навіть стороннім вхід дозволено, адже проводиться День відкритих дверей. Гостям, як завжди, у коледжі раді, тим більше завтрашнім абітурієнтам, які роблять перший крок до майбутньої професії та мають бажання присвятити себе аграрній галузі.

Отож сміливіше відчиняйте двері та ступайте на поріг своїх мрій і бажань. І, аби розвіяти всі ваші сумніви, кожного з вас люб'язно запрошують зазирнути вперед, побачити реальне студентське життя і уявити себе частинкою великої "коледжівської"  родини.

...Розпочалися заходи у фойє, де було досить багатолюдно. Усі охочі мали можливість поспілкуватися з викладачами і студентами та отримати відповіді на запитання щодо напрямків підготовки, організації практик і стажувань, можливостей працевлаштування за обраним фахом тощо. Спілкування відбувалося поруч із спеціально обладнаними стендами, де кожне з відділень представляло свої спеціальності, роздавали буклети, пригощали кавою, солодощами, навіть були цукерки з сюрпризом - мабуть, щоб викликати у майбутніх спеціалістів "солодкий присмак" від обраної професії.
Офіційну частину відкрив директор коледжу Микола Михайлович Тимошенко. У своєму виступі він зупинився на загальних питаннях щодо вступу до коледжу та розповів про вимоги, можливості, які отримує кожен студент для навчання, саморозвитку і дозвілля. Зокрема зазначалося, що тут є належна матеріально-технічна база, є перспективи, майбутнє. Затим майбутні абітурієнти взяли участь у Web-конференції зі студентами коледжу, що проходять практику в одному з провідних господарств Німеччини, та з перших вуст почули про умови праці  та проживання.
Особливістю нинішнього свята стало те, що в ньому взяли участь представники потужної компанії ТОВ "Сігнет-центр", яка працює не лише на теренах нашої Житомирської області, а й добре відома в Україні. До речі, студенти коледжу теж проходять там практику, вивчають новітні технології, набираються досвіду. Заступник генерального директора підприємства Ольга Степанівна Бабійчук прибула на День відкритих дверей не з порожніми руками, а зі сподіваннями на подальшу тісну співпрацю та побажаннями йти працювати у досить перспективну сьогодні аграрну галузь - вона презентувала коледжу новий трактор "LOVOL-504".
А далі розпочалося знайомство з навчальним закладом. Гості мали можливість відвідати локації відділень за власним бажанням. Представники відділення "Агрономія" ознайомили гостей із сучасними методами вирощування рослин, обрізки саду та поділилися перспективами навчання за даною спеціальністю. Економічне відділення зустріло майбутніх студентів піснями, віршами, цікавими сценками, де показали, як "у нас тут класно". Якість води та безпеку газових установок гості мали змогу оцінити на полігоні відділення "Будівництва та цивільної інженерії".
Пройшовши Алеєю пам'яті, де висаджені дерева на честь видатних співробітників коледжу, гості завітали до відділення "Електрифікація та інформаційні системи". Захоплююча розповідь про перспективи професії супроводжувалася демонстрацією сучасного стенду робототроніки  та  вмінь і здібностей студентів на тренажерному полігоні. Охочі спробували себе в якості електромонтерів-верхолазів.
У ході екскурсії територією коледжу майбутні студенти мали можливість оглянути студентський гуртожиток, навчально-виробничу майстерню, де їм продемонстрували базу для здобуття робітничої професії. Не зайвим було й показати та похизуватися територією коледжу, яка займає 30 га землі і нагадує справжнісіньку паркову зону з клумбами, екзотичними валунами та ялинами.
Ну й на завершення,  завітавши у найвіддаленішу локацію -  автотрактородром, усі стали свідками проведення конкурсів "Кращий механізатор та газозварювальник" відділенням "Агроінженерія". Бажаючі могли під керівництвом інструктора спробувати керувати трактором чи автомобілем. Тут і відбулася кульмінація нашого свята, яка, сподіваємося, кожному була до снаги. Студенти коледжу, як і належить господарям,  зустрічали та пригощали гостей власноруч приготовленими стравами - рибною юшкою та кулішем.

Галина МАРКОВА

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 237 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира