БОРИСЛАВ РОЗЕНБЛАТ: «Я ОБІЦЯЮ ВСЕБІЧНУ ПІДТРИМКУ, АБИ В ЖИТОМИРІ З’ЯВИВСЯ ПАМ’ЯТНИК ЗАГИБЛИМ ГЕРОЯМ»

Тринадцятого травня народний депутат України Борислав Розенблат зустрівся з матерями загиблих на Сході військових.

Під час зустрічі обговорили проблеми, з якими стикаються сім'ї загиблих. Також він привітав матерів військових з Днем матері, який в Україні святкували 12 травня. Такі щорічні зустрічі вже стали традиційними, наголошує Борислав Розенблат.

"Сьогодні зустрівся з матерями загиблих героїв. За останні роки наші зустрічі до Дня матері вже стали традиційними. Щороку обговорюємо наболіле - пільги, зневажливе ставлення деяких чиновників, підтримку держави. Маємо кілька ідей, як допомогти матерям, у яких війна забрала дітей. А поки… поки найбільше болить пам'ятник загиблим воїнам, якого досі в Житомирі немає!" - написав Борислав Розенблат на своїй сторінці у Facebook.
Матері військових також наголошують, що меморіал потрібно встановити, адже війна триває 6-й рік, а Україна продовжує втрачати своїх синів.
"Нам уже байдуже, де пам'ятник поставлять, головне, аби поставили. Нам з 2015 року обіцяють. Ми хочемо дожити до цього часу, щоб у місті створили місце, куди можна усім разом прийти і схилити голови. Наша область друга по Україні за кількістю загиблих, а в Житомирі пам'ятника досі немає. Ми про це постійно говоримо. Ми дуже вдячні Бориславу Розенблату за те, що він нас не забуває і проводить такі зустрічі. Ми говоримо про те, що нас турбує", - розповідає Світлана Абрамович, мати загиблого Артема Абрамовича.
Під час зустрічі народний депутат запевнив, що й надалі сприятиме тому, аби в Житомирі з'явилося місце вшанування загиблих героїв.
"Я обіцяю всебічну підтримку, аби цей меморіал з'явився якнайшвидше. А поки що ці мами приходять схилити голови до своїх хлопчиків на кладовища або ж до капсули, яку ми заклали минулого року біля монумента Слави. Мені соромно, що в Житомирі досі не змогли облаштувати гідне місце, де б могли зібратися рідні полеглих героїв, куди б могли прийти житомиряни, військові для того, щоб вшанувати їхню пам’ять", - зазначив народний депутат України Борислав Розенблат.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 178 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира