НА ЖИТОМИРЩИНІ ТРИВАЄ ПОЛЕГШЕННЯ НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ УМОВ ПРАЦІ ЛИСТОНОШ

П’ятнадцятого травня чергових помічників - 20 велосипедів отримали у відповідь на звернення листоноші Житомирського району для полегшення своєї надзвичайно важливої соціальної праці. І знову завдяки своєму народному депутатові України Віктору Развадовському.

- Я не розумію, чому дивуються політичні опоненти Віктора Йосиповича такій великій багаторічній його популярності серед людей та підтримці виборців. На мою думку, все очевидно - наш багаторазовий представник у Верховній Раді України не обіцянками, а повсякчасними реальними добрими вчинками доводить своїм землякам турботу про нас. Саме тому люди і не бачать альтернативи Віктору Развадовському, щиро вдячні йому та бажають тільки добра, - поділилася власними роздумами керівник Житомирського поштамту Наталія Сладковська під час передачі веломашин листоношам представниками команди народного обранця від 67-го Чуднівського одномандатного виборчого округу Олександром Українцем та Василем Козелом.

Микола КРИНИЧНИЙ

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 172 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира