У ЖИТОМИРІ ЗА ІНІЦІАТИВИ БОРИСЛАВА РОЗЕНБЛАТА ПОБУДУВАЛИ ІНКЛЮЗИВНИЙ СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК

У Житомирі по вулиці Київській, 13 збудували унікальний спортивний інклюзивний майданчик.

Його відкриють уже найближчої суботи - 25 травня об 11.00. Майданчик побудований за кошти державної субвенції за ініціативи та сприяння народного депутата від Житомира Борислава Розенблата.

"Минулого року я розпочав роботу над тим, щоб у Житомирі з'явилися 10 сучасних спортивних полів. Для того, щоб діти займалися спортом, росли здоровими і сильними, щоб Житомир став спортивною столицею. Якісні умови - ось що потрібно, аби спорт у місті розвивався, щоб наші чемпіони підкорювали світ. Незабаром у місті має з'явитися ще 9 сучасних полів для дітей і дорослих у різних куточках міста. Сподіваюся, моя ініціатива змінить Житомир і наше місто розквітне", - розповідає народний депутат України Борислав Розенблат.
Площа інклюзивного спортивного майданчика 992,80 кв. м, уся територія встелена м'яким гумовим покриттям. Окрім тренажерів, на майданчику також встановили зручні лави для відпочинку, урни для сміття, обладнали освітленням та відеоспостереженням.  Аналогів цьому майданчику в Житомирі немає.
"Немає бюджетних коштів, є наші з вами податки i їх вдалося повернути в місто для будівництва спортивних полів. Майданчик на Київській стане безпечним місцем для занять спортом для людей з інвалідністю, усі тренажери і комплекси розраховані на те, щоб діти й дорослі могли тут активно проводити своє дозвілля", - розповідає Борислав Розенблат.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 114 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира