ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ: «Я ГОЛОСУВАВ ПРОТИ ЗАКРИТИХ ПАРТІЙНИХ СПИСКІВ

І БУДУ РОБИТИ все від мене залежне, щоб їх не було!»

Двадцять другого травня на позачерговому пленарному засіданні Верховна Рада України не лише не підтримала зміну парламентського виборчого законодавства, а й відмовилася включити це питання до порядку денного.

- Всі ратували за необхідність змін виборчого законодавства України. З метою його вдосконалення у першому читанні було прийнято «Виборчий кодекс». За таке рішення я теж голосував, - зазначив Віктор Йосипович. - Відповідно до нього, чергові вибори Верховної Ради України мали відбутися за відкритими партійними списками. Я підтримую такий підхід. Але лідери трьох політичних сил запропонували Україні новий законопроект, яким передбачалося обрання депутатів на дострокових парламентських виборах за закритими партійними списками. Скажіть, будь ласка, хоч один з керівників політичних партій побував у вашому населеному пункті з робочим візитом у міжвиборчий період? - звернувся 25 травня до виборців у Мирополі Віктор Развадовський, де на його запрошення з нагоди Дня селища з концертною програмою виступила зірка української естради Наталія Бучинська. І у відповідь почув багатоголосе «Ні!». - Ось тому я й голосував проти закритих партійних списків. Покладаючись на вашу довіру і підтримку, я й надалі буду робити все від мене залежне, щоб їх не було!
Залишається тільки здогадуватися, хто і з якою метою вирішив зробити «медвежу послугу» новому президенту України... І чи не слід пропозицію зниження прохідного бар’єру на парламентських виборчих перегонах з 5-ти до 3-х відсотків розцінювати як політичний хабар в обмін на узаконення партійної системи виборів із закритими списками - ще гіршої, як засвідчує вітчизняна і світова історія, ніж мажоритарна?..

Григорій ПОДОРОЖНИЙ


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 118 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира