ЩО БУДЕ З СУБСИДІЄЮ?

Наших читачів, судячи з редакційної пошти, хвилює питання про субсидії у наступному, 2024 році.

Можемо повідомити, що житлові субсидії громадянам мають виплачувати у повному обсязі. «Ті громадяни, які мають оформлені субсидії, від них не потрібно жодних дій, - наголосила перша заступниця міністра соціальної політики Д. Марчак.

– Пенсійний фонд автоматично перерахує розмір субсидії, наприклад, після підвищення тарифу». Додамо, це у випадку, якщо тарифи зростуть, а доходи родини не зміняться.

Як запевнили в Уряді, дефіциту коштів на фінансування субсидій у державному бюджеті-2024 не має бути. (Нагадаємо також, що за діючими нормами субсидія призначається, якщо витрати на комунальні послуги перевищують 15% середньомісячного сукупного доходу родини до завершення воєнного стану та протягом 1 місяця після його скасування).

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 571 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира