ВІДРУБАНІ РУКИ ТА СМЕРТНА КАРА - ЯК У СВІТІ КАРАЮТЬ ЗА КОРУПЦІЮ

Ще задовго до війни соціологи провели опитування і виявили, що 94% українців вважають корупцію серйозною проблемою.

Першою і найбільш значущою її причиною опитані називають відсутність адекватного покарання - 80%.

На думку більшості опитаних,саме невідворотність покарання може забезпечити ефективність боротьби та запобігання корупції.

Нещодавно у Верховній Раді з'явився президентський законопроєкт щодо посилення відповідальності за корупцію. Володимир Зеленський пропонує у воєнний час прирівнювати її до державної зради. Поки що відомо, що термін позбавлення волі за корупційні злочини може зрости до 15 років, можуть скасувати можливість внесення застави, а частину справ передати від НАБУ до СБУ. А як карають корупціонерів в інших країнах?

На сьогодні, за Кримінальним кодексом, в Україні за корупцію може загрожувати до 12 років позбавлення волі, штраф, конфіскація майна та заборона обіймати деякі державні посади.

У Франції передбачене покарання за хабарництво у вигляді позбавленняволі до 10 років. А за зловживання владою можна сісти на п'ять років. Штрафи можуть сягати до понад $1 млн.

У Великій Британії хабарника можуть посадити на термін до семи років, також він буде позбавлений права бути обраним на будь-яку публічну посаду строком на сім років.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 581 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира