ЛІКАРКА-ІНФЕКЦІОНІСТ: ДОСІ ІСНУЄ ЦІЛИЙ "БУКЕТ" МІФІВ ПРО ЩЕПЛЕННЯ

Незважаючи на те, що досі знаходяться батьки,які виступають проти щеплення своїх дітей, більшість розуміє,що без масової вакцинації неможливо уникнути самих небезпечних хвороб.

Адже тільки завдяки щепленням ми не знаємо, що таке натуральна віспа, не бачимо наслідків поліомієліту і не втрачаємо дітей від ускладнень кору та дифтерії.

Але у батьків всеодно виникають страхи та сумніви щодо доцільності вакцинації. Докладніше про них розповіла Ольга Марченко - лікарка - дитячий інфекціоніст КНП «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня». - Приведу основнііз цілого "букету" існуючих міфів, які вводять батьків в оману і заважають сприймати вакцинацію як єдиний захист дитини від тяжких хвороб, - говорить Ольга Марченко. - Отже...

Вакцина КПК нібито викликає у немовля аутизм

-Хочу сказати, що численні дослідження спростували це припущення і не виявили ніякого зв‘язку з аутизмом і вакциною КПК.

Дехто з батьків вважає, що краще перехворіти, ніж вакцинуватися.

- Якби батьки могли знати, наскільки тяжкий перебіг хвороби та серйозні, а іноді і смертельні наслідки від них, вони б так не говорили. Наприклад, поліомієліт приводить до невиліковного паралічу і смерті. Якщо докладніше, то поліомієліт викликає параліч верхніх і нижніх кінцівок, а ураження дихальних м’язів призводить до смерті (помирають 5-10% хворих). Навіть якщо дитина одужає, функція вражених хворобою нервів і м’язів не відновлюється. Чи не краще зроби щеплення, ніж отримати інвалідність дитини?

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата -

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 453 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира