КОНСТИТУЦІЙНИЙ СУД ЗАХИСТИВ ПЕНСІОНЕРІВ-«ЧОРНОБИЛЬЦІВ»

Наші земляки – пенсіонери-«чорнобильці» давно скаржаться в «Ехо» з приводу порушення їхніх законних прав.

І робить це наш уряд, котрий прийняв свого часу Бюджетний кодекс, що містить розділ «Прикінцеві та перехідні положення», в якому є дуже суперечливий пункт 26.

Свого часу усі – і Верховна Рада, і Адміністрація Президента, як кажуть, покірно «проковтнули» цей пункт, котрий абсолютно протирічить Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» № 796. Бо ж у ньому затверджувалося, що норми цього головного «чорнобильського» закону застосовуються «у порядку та розмірах (увага! – Ред.), встановлених урядом, виходячи з наявних фінансових ресурсів державного і місцевого бюджетів та бюджетів фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування».

На жаль, в українському керівництві уже протягом довгих років панує неповага до законів: якщо у держави є певні фінансові труднощі, наші можновладці починають, як кажуть, «кермувати» у так званому ручному режимі, нехтуючи законодавством. А фактично нехтуючи правами українців, які потребують особливого соціального захисту.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 455 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира