ПРО ІНДЕКСАЦІЮ ПЕНСІЙ, ПІДВИЩЕННЯ МІНІМАЛКИ ТА «ЗИМОВІ» СУБСИДІЇ

«Дуже різна інформація про те, чи буде індексація пенсій наступного року.Для нашої сім’ї, яка складається виключно з пенсіонерів, це єдина надія.

То чи буде індексація?  Ю. Й. Журавський, м. Коростень».

У своєму недавньому відеозверненні Президент України В. Зеленський однозначно заявив: «Звичайно, буде суттєва індексація пенсій – плануємо на березень, як це й передбачено законом».

Крім того, він повідомив, що доручив прем’єр-міністру Д. Шмигалю підготувати основу для того, аби у першому півріччі наступного року підвищити мінімальну зарплату в Україні.

«Проконсультуйте, будь ласка, як отримати «зимові» субсидії. Гадаю, що час подумати вже і про це. Ваша передплатниця Г. С. Корзун, м. Житомир».

Як відомо, субсидія в Україні нараховується громадянам із низьким рівнем доходу. А розмір її Пенсійний фонд переглядає двічі на рік – на початку та наприкінці опалювального сезону. Таким чином, наступний перегляд розміру соціальної допомоги відбудеться у жовтні.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 485 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира