КОРОСТИШІВСЬКИЙ «РЕКОРД» - ПЛАТУ ПІДВИЩЕНО НА ... 1700%!

До редакції «Эхо» звернувся житель Коростишева М. В. Доманський,

який розповів про те, що, на його думку, тамтешня міська рада «встановила світовий рекорд», піднявши планку плати за користування земельною ділянкою площею 30 квадратних метрів у поновленому договорі з 300 гривень до... 5200 гривень на місяць.

Мова йде про невеличкий магазинчик, котрий належить дружині М. В. Доманського, а точніше, про тимчасову споруду на околиці міста – в промзоні, за 25 метрів від земель сусідньої селищної громади.

Житель Коростишева розповідає, що, виставляючи таку рекордну плату за земельну ділянку, місцеві чиновники посилаються на урядову постанову.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 445 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира