ЧИ БУДЕ ІНДЕКСАЦІЯ ПЕНСІЙ НАСТУПНОГО РОКУ?

«На мою думку, індексація у нас здійснюється несправедливо. Вона ж має піднімати пенсію до сучасного рівня?

А що виходить? Я пішов на пенсію десять років тому, а мій сусід – торік.

І пенсія у нього значно вища, хоча він, як і я, вчителював і мав таке саме навантаження. А індексація, що відбулась цього року (як і попередні), цієї несправедливості не виправила – і мені, і йому підняли виплату однаково. Вважаю, з цим давно треба було щось робити. З повагою – С. І. Котенко, вчитель-пенсіонер, м. Бердичів».

А справді, чому «молодим» пенсіонерам платять вищу пенсію, ніж старшим? Наші читачі у своїх листах до редакції «Эхо», особливо пенсіонери «у віці», нерідко ремствують, що їхня пенсія значно нижча, ніж та, яку отримують їхні молодші колеги, котрі вийшли на пенсію пізніше. Хоча на роботі вони обіймали однакові посади і стаж мають практично однаковий (про це пише і бердичівлянин С. І. Котенко). Проте у «молодих» пенсіонерів пенсія значно вища.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 309 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира