У ПЕРЕДДЕНЬ НОВОГО РОКУ 26 ГРОМАД ЖИТОМИРЩИНИ ОТРИМАЛИ НОВЕНЬКІ ШКІЛЬНІ АВТОБУСИ

Впродовж двох останніх років парк шкільних автобусів зменшився, - частину транспорту було передано на потреби оборони нашої країни.

Відтоді держава, обласна влада та громади робили усе необхідне для відновлення шкільного автопарку. Адже від цього залежить чи підуть наші діти до школи, чи будуть мати доступ до освіти в очному форматі, чи сядуть вони за парти разом зі своїми однолітками.

«Минулого року ми отримали 22 автобуси від міжнародних партнерів і ще 15 було закуплено територіальними громадами самостійно. І ось, у переддень Нового року, я з великим задоволенням передав новенькі автобуси для 28 закладів загальної середньої освіти області», - розповів начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

На реалізацію проєкту спрямовано майже 92 млн грн: державою було виділено 47 млн грн та понад 45 млн грн виділено громадами.

Очільник ОВА подякував всім, хто працював над здійсненням цього проєкту і пообіцяв продовжити роботу з відновлення парку шкільних автобусів області.

«Нові автобуси не лише полегшать підвіз учнів та педагогів до шкіл і садочків, але й відкриють для них нові можливості та перспективи. Інвестиції в освіту - це інвестиції в майбутнє нашої країни», - зазначив він.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 502 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира