У КОРОСТЕНСЬКІЙ ЦЕНТРАЛЬНІЙ МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ ВІДКРИТО НОВЕ ВІДДІЛЕННЯ МАЛОІНВАЗИВНИХ МЕТОДІВ ДІАГНОСТИКИ, ЛІКУВАННЯ ТА ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

Цей надзвичайно потужний медичний проєкт, втілений в життя наприкінці болючого воєнного року, надає можливість одночасно лікувати 15 пацієнтів.

20 висококваліфікованих спеціалістів уже працюють у відділенні, яке забезпечене новітнім сучасним обладнанням, аналогів якому нині немає в Україні. Проєкт реалізовано за сприяння депутатів усіх рівнів, завдяки якісній роботі медичного персоналу та ефективному менеджменту керівника лікувального закладу, голови Коростенської районної партійної організації ВО «Батьківщина» Сергія Ковердуна.

«На сьогоднішній день з часу відкриття вже зроблено близько 20 операцій. Пацієнти почуваються добре й набагато швидше проходять післяопераційну реабілітацію. Маємо лапароскопічну стійку «Олімпус» японського виробництва вартістю 9,2 мільйона гривень, УЗД-апарати, а палати оснащені комфортними німецькими ліжками, новими металопластиковими вікнами, дверима, кондиціонерами, холодильниками, бойлерами», - розповідає завідувач відділення Андрій Кобилінський.

Директор Коростенської центральної міської лікарні Сергій Ковердун наголосив: «У таких нелегких для нас всіх умовах ми довели, що лише гуртом можемо робити потрібні справи на користь наших пацієнтів та жителів північних громад Житомирщини. Частину коштів направили в це відділення з бюджету нашої лікарні. Всі послуги надаються безкоштовно, їх фінансує Національна служба охорони здоров'я України. Ми вирішили встановити й благодійні внески на час перебування хворих у відділенні. Нам важливо мати змогу йти на крок попереду інших та підтримувати відділення в належному стані, забезпечувати комфортні умови перебування пацієнтів у закладі. Ми входимо в новий, 2024 рік з колосальним досвідом рушійних якісних змін. Наш колектив вміє працювати на результат і достойно сприймати всі виклики. Я щиро дякую своїм колегам, депутатам усіх рівнів, владі м. Коростеня, соціально відповідальному бізнесу за партнерство, за розуміння та турботу про наших людей. Щиро вдячний нашим захисникам, завдяки яким продовжується наш рух уперед.

Новий рік, вірю, ще більше згуртує нас, надасть сили. Війна змінила наше життя, та не змінила наші головні людські цінності. Швидкої нам перемоги з вірою в незалежну Україну», - зазначив він.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 358 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира