ЧОМУ ВОДІЇ МАРШРУТОК ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ПЕРЕВОЗИТИ ПІЛЬГОВИКІВ?

В редакцію «Ехо» поскаржилася жителька Новогуйвинського, вдова загиблого військовослужбовця, у якої водії маршруток, які їдуть до Житомира, визнають її пільгу, а ті, котрі везуть з обласного центру, цього чомусь не роблять.

І таких скарг, наприклад, від інвалідів II групи чимало. Спробував пояснити таку ситуацію в одному зі своїх інтерв’ю виконувач обов’язків начальника управління транспорту і зв’язку Житомирської міськради М. Єрмаков. Він нагадав, що пільги, скажімо, інвалідам II групи, встановлені на місцевому рівні. Але відповідної компенсації перевізники, на жаль, не мають. І вони вимагають або підняття тарифу на проїзд, або хоча б по 1 гривні компенсації за одного пасажира.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 419 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира