УКРАЇНСЬКИЙ СЕКТОР ГАЗА: НОВІ ВИТРАТИ КОРИСТУВАЧІВ

У новому році на клієнтів газорозподільної системи лягає ще один тягар: жителі багатоповерхівок платитимуть за обслуговування внутрішньобудинкових систем.

Раніше оператори ГРМ не отримували кошти на техобслуговування і вважали, що не несуть за це жодної відповідальності. Хоча в чинному Законі «Про житлово-комунальні послуги», ухваленому ще в 2017-му, обов’язок з технічного обслуговування покладено на оператора газорозподільної системи (він збирає гроші за розподіл газу і нараховує платіжки, а також має індивідуально укладати договори з кожним клієнтом).

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 546 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира