ЧИ БУДУТЬ ЗАТРИМКИ ПЕНСІЙ ТА ЗАРПЛАТ?

«Як відомо (і «Ехо» про це повідомляло), західні донори нашої країни тягнуть з фінансовою допомогою – і США, і Євросоюз.

Чим це обернеться для нас, пенсіонерів? Та й з виплатою зарплатні можуть бути труднощі. Невже, як колись уже було, будемо сидіти без пенсій? Але ж це наше єдине джерело надходжень.

Багато старих українців живуть від пенсії до пенсії. З повагою – М. Ю. Гонтар, м. Коростень».

Як нещодавно повідомила віце-прем’єр міністр України Ю. Свириденко, наша країна і справді потребує фінансової допомоги від Заходу. Термінової! Тож якщо ЄС і США не нададуть обіцяну допомогу вже на початку цього року, то цілком можливе відкладення виплати зарплат держслужбовцям і пенсій мільйонам громадян. Оскільки в Україні зараз надається пріоритет обороні та обслуговуванню боргу, то існує величезний ризик затримок зарплати 500 тисячам держслужбовців і 1,4 мільйона вчителів, а також пільг для 10 мільйонів пенсіонерів.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 351 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира