ЧОМУ В УМОВАХ ВІЙНИ АНТИБІОТИКИ ВСЕ ЧАСТІШЕ СТАЮТЬ БЕЗСИЛИМИ ПЕРЕД ІНФЕКЦІЄЮ?

Війна ще більше загострила серйозну проблему, пов'язану з тим, що патогенні мікроби розвиваються набагато швидше, ніж наука винаходить нові антибіотики.

Коли в лікарні поступають поранені бійці з мінно-вибуховими ранами, тобто серйозною інфекцією, часто виявляється, що жоден, навіть найсильніший антибіотик, не може подіяти на патогенну мікрофлору. Врятувати бійців буває дуже складно, а іноді просто неможливо. Такі ж ситуації з невиліковними інфекційними хворобами трапляються і з цивільним населенням. Невже ми прийдемо до того, що мікроби одержать над нами перемогу? Чому так відбувається і що з цим робити? Про це обласна газета "Эхо" запитала у Віталія Хоменка - медичного директора з невідкладної допомоги та хірургічної роботи Житомирської обласної клінічної лікарні імені О. Ф. Гербачевського.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 297 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира