ЖИТОМИРЩИНА УВІЙШЛА В ТРІЙКУ НАЙМЕНШ КОРУМПОВАНИХ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ

На Житомирщині продовжується діяльність робочої групи «Прозорість та підзвітність» при Житомирській обласній адміністрації.

Сьогодні, 5 січня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, разом з керівниками районів та представниками правоохоронних органів провели чергове засідання.

Віталій Бунечко повідомив, що Житомирщина стала одним з трьох регіонів України, де Національним агентством із запобігання корупції зафіксовано найменшу кількість записів в реєстрі корупціонерів. Крім того, минулого року Житомирська ОВА, за даними моніторингу ПРООН, була визнана одним із лідерів у гарантуванні інформаційних прав в умовах воєнного стану.

Нам вдалося зробити досить багато задля запобігання можливим корупційним ризикам при використанні бюджетних коштів, пріоритезації витрат бюджетів всіх рівнів для допомоги військовим та економії коштів завдяки всебічному аналізу та контролю бюджетних закупівель”, — сказав начальник ОВА.

За результатами роботи групи «Прозорість та підзвітність», лише за три місяці вдалося забезпечити економію понад 60 млн грн бюджетних коштів за рахунок зниження цін на тендерах, або відміні закупівель як недоцільних.

Віталій Бунечко наголосив, що ми не маємо права зупинятися на досягнутому. Тому ця робота буде тривати у 2024 році ще більш активно.

Війна продовжується і підтримка Збройних сил України, наших героїв та їх родин залишаються нашим найголовнішими пріоритетами. Тому необхідно й надалі ретельно аналізувати доцільність витрат бюджетних коштів і віддавати перевагу допомозі військовим. Певен, що спільними зусиллями ми зможемо забезпечити справедливий та прозорий розподіл коштів з урахуванням особливостей воєнного часу!”, — підкреслив начальник ОВА.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 487 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира