«КРИШТАЛЕВА ХВОРОБА»

Як попередити остеопороз та де на Житомирщині можна отримати ефективне лікування.

Кришталева хвороба - саме так в народі називають остеопороз,який пов'язаний зі слабкістю і ламкістю кісток. Через дуже високупоширеність хворобу прозвали німою епідемією.

 

За даними статистики, 80% жінок у нашій країні хворіють на остеопороз,причому вони хворіють у 5 разів частіше, ніж чоловіки.

Про те, чому хвороба більшою мірою стосується саме жінок, які її ознаки і як попередити розвиток остеопорозу, розповіла Людмила Крикливець - завідувачка ревматологічного відділення Житомирської обласної лікарні імені О. Ф.Гербачевського. До речі, це єдиний центр у нашій області, де проводиться лікування остеопорозу.

Якщо жінка помітила, що її спідниця раптом стала задовга, то...

- Суть остеопорозу в тому, що на тлі зменшення щільності кісткової тканини у людини збільшується кількість переломів, - пояснює Людмила Сергіївна. - Особливо у жінок зрілого та похилого віку. Хвороба розвивається частіше за все у постменопаузальному періоді, десь після 50 років, коли в крові жінок не вистачає жіночих гормонів - естрогенів, а ще вітаміну D.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 246 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира