ПРО СКОРОЧЕННЯ ЧИНОВНИКІВ ТА ОПОДАТКУВАННЯ БАГАТИХ

«Нехай у мирні часи на це якось закривали очі, але зараз, коли через війну в країні така скрута, не можна тримати армію чиновників, які отримують чималі гроші.

А чи заробляють вони їх? Те саме можна сказати і про тих, хто має нечувані доходи. От де фінансові резерви для нашої армії.

Мабуть, не один я так думаю». З листа М. С. Олійника з м. Овруча.

До такої ж думки прийшли і в керівництві країни. У нас затвердили нову систему оплати держслужбовців, а також оголосили про скорочення чиновників з 1 січня цього року. Усе це, за оцінками Мінфіну, дозволить заощадити близько 8 млрд грн бюджетних коштів, які спрямовуватимуть, як і передбачав у своєму листі до редакції овручанин, на потреби безпеки та оборони.

Як заявив прем’єр-міністр Д. Шмигаль, «тепер 70% зарплати держслужбовця складатиме оклад, і лише 30% - премії. І це лише перший етап».

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 356 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира