ЖИТОМИРЩИНА ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ШКІЛЬНИХ ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО»

В Україні стартує Президентський проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», який передбачає проведення перших в історії всеукраїнських змагань серед учнів під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

Шкільні команди з усієї України щороку змагатимуться в таких традиційних видах спорту, як футзал, волейбол та баскетбол. Також визначити кращих зможуть команди зі спортивного орієнтування та черлідингу.

Перші етапи змагань відбуватимуться на рівні шкіл і територіальних громад. Після цього переможці вийдуть на обласний та всеукраїнський етапи.

За попередніми підрахунками, участь у проєкті зможуть взяти понад 8000 шкіл, а це майже 300 тисяч учнів.

«Головне покликання шкільних ліг — залучення до спорту максимальної кількості дітей, адже, попри всі жахи війни, вони не повинні залишатися без дитинства. Командні змагання нададуть їм змогу не лише покращити власну спортивну форму, а й навчитися взаємодіяти з однолітками, розкрити таланти, отримати у чесній боротьбі позитивні емоції, подорожувати разом із друзями по всіх куточках нашої країни», — розповів начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Разом із амбасадорками проєкту Юлією Олішевською та Юлією Єлістратовою він просить усіх долучатися до участі в змаганнях шкільних ліг «Пліч-о-пліч. Разом переможемо».

Якщо ви бажаєте гідно представити школу, громаду, місто на національному рівні, - реєструйте себе та свою команду у загальнонаціональному проєкті «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Не пропустіть цю можливість – реєстрація триває до 1 лютого!

Для більшої інформації переходьте на офіційний сайт: scl.gov.ua.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 347 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира