ЗОЛОТИЙ ОВОЧ: ЧОМУ ДОРОЖЧАЄ КАРТОПЛЯ І ЩО БУДЕ З ЦІНАМИ НА ПРОДУКТИ ДАЛІ

Якщо у когось і була надія на те, що цінники піднялися виключно перед Новим роком і після свят підуть униз, то зараз вона розтанула.

Ціни на продукти у другій половині січня в кращому випадку залишилися на місці, але більшість товарів подорожчали. Розповімо, що і чому дорожчало найбільше і які прогнози на найближчий місяць?

Рекордсмени подорожчання

Найшвидше за останній місяць подорожчали овочі, в першу чергу картопля. Ціни на другий хліб лише за чотири тижні злетіли у півтора раза.За останній місяць на ринках вартість зросла до 15,50 грн/кг. В супермаркетах в середньому ціни за цей продукт становлять 24 грн/кг. Справа в тому, що багато українських виробників не мають потужностей для тривалого зберігання, тому продали картоплю ще в першій половині сезону, пояснюють аналітики. Оптовики скаржаться на відсутність необхідних обсягів якісної картоплі у місцевих господарствах. А фермери, в свою чергу, пов'язують проблеми якості картоплі з несприятливими погодними умовами в період збирання: тривалі дощі негативно позначилися не лише на товарному вигляді картоплі, а й на її якості.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 357 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира