ПРО СКАСОВАНИЙ МОРАТОРІЙ ТА «ТРЕТІ ПЛАТІЖКИ» ЗА ГАЗ

«Війна триває. Триває і мораторій на зміну комунальних тарифів.

Та нас постійно лякають, що от-от за борги будуть відрізати від газу, електрики. То втримається цей мораторій чи ні? З повагою – І. С. Боришполець, м. Коростень».

На жаль, в Україні уже офіційно зняли обмеження на відключення населення за заборгованість з оплати вартості комунальних послуг. Уряд схвалив ще 29 грудня минулого року постанову, яка дозволяє відключати через борги за спожиті житлово-комунальні послуги у разі їх несплати боржників–побутових споживачів у тих регіонах, в яких не ведуться бойові дії. Це стосується й електропостачання.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 485 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира