НА ЖИТОМИРЩИНІ У ПРОЄКТІ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ» ВЖЕ ЗАРЕЄСТРОВАНО 1767 ШКІЛЬНИХ КОМАНД

В Україні все більш популярним стає проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», який є справжнім відображенням спортивного духу та єднання молоді.

Учасники проєкту змагатимуться у п’яти видах спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черлідінг. На сьогодні зареєстровано понад 18 тис. команд із різних куточків України.

У Житомирській області до участі в проєкті долучилися 1767 команд, котрі об’єднують 21,5 тис. учнів місцевих освітніх закладів, розповів начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Найбільше з волейболу – 408 шкіл: 292 команди дівчат та 360 команд юнаків, із футзалу — 378 команд та 233 команди з баскетболу. А ще - 235 команд зі спортивного орієнтування та 153 команди з черлідінгу.

Наполегливі й завзяті школярі Житомирщини активно включились у змагальний процес проєкту! Так, у Коростишівському ліцеї №1 відбулися змагання з баскетболу, а у Щигліївському – з футзалу.

Проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» є чудовою можливістю для молодих людей не тільки проявити свої спортивні таланти, але й відчути себе частиною великої та дружної спільноти, що ділиться спільними цінностями та прагненнями.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 417 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира