ЧИ МОБІЛІЗУЮТЬ ЖИТОМИРСЬКОГО ТРАНСГЕНДЕРА ДО АРМІЇ?

За нашими даними, в Житомирській області співробітники військкомату зіткнулися з непростою проблемою – житель однієї з громад зробив операцію зі зміни статі, проте змінити документи не встиг.

Тобто в паспорті все ще вказано, що він чоловік. Ми вирішили з'ясувати, що говорить закон щодо трансгендерів та мобілізацію…

Законодавство України не завжди встигає за сучасними реаліями, і багато запитань громадян, які змінили стать, залишаються несистематизованими. Тим більше ця проблема ускладнюється в умовах воєнного стану.

Нещодавно на кордоні вже стався один нестандартний випадок – виїхати з країни намагався чоловік, який поміняв свої документи, змінивши в них ім'я та стать на жіночі. При цьому фізично жодних операцій з корекції статі він не робив, хоча і зумів дістати медичні документи, що це нібито підтверджують. Мабуть, чоловіка попросили фактично показати, що він став жінкою. Коли ж обман розкрився, йому не дозволили виїхати за межі країни.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 244 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира