ЩО БУДЕ З ПЕНСІЯМИ ЦЬОГО РОКУ?

«З огляду на те, що західні партнери затримують фінансову допомогу нашій воюючій країні, виникає дуже тривожне запитання: чи вчасно виплачуватимуть нам пенсії цього року?

Колись ми вже були в такій ситуації. Не дай Боже повторення такої біди,

адже для нас, пенсіонерів, це єдине джерело доходу. З повагою – Ю. Й. Коцюба, м. Малин».

Після недавніх заяв міністрів економіки та соцполітики багатонаших читачів-пенсіонерів запитують: а що буде з пенсіями у 2024 році? Чи не припиняться виплати та наскільки своєчасними вони будуть?

Нагадаємо ці тривожні заяви наших міністрів. Нещодавно міністр економіки Ю. Свириденко розповіла, що Україна може бути змушена відкласти виплату зарплат держслужбовцям і пенсій мільйонам громадян, якщо ЄС та США не нададуть обіцяної фінансової допомоги.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 412 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира