ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО: «ПРОДОВЖУЄМО ПРАЦЮВАТИ ТА НАБЛИЖАТИ НАШУ ПЕРЕМОГУ!»

25 січня на засідання колегії Житомирської обласної військової адміністрації під головуванням начальника Житомирської ОВА підбили підсумки роботи структурних підрозділів адміністрації та центральних органів виконавчої влади області.

Як зазначив очільник області, Житомирщина разом з усією державою працює в умовах воєнного стану.

«Воєнний стан — це головний чинник, який визначає особливості роботи всіх без винятку галузей та сфер життя області. Тому першим та головним нашим пріоритетом залишатиметься подальша розбудова глибоко ешелонованої оборони державного кордону на території області та всебічна підтримка Збройних сил України», — зазначив Віталій Бунечко.

Він розповів, що на підтримку військових підрозділів та ліквідацію наслідків повномасштабного вторгнення спрямовано понад 2,5 млрд грн, також розроблено та забезпечено будівництво сучасних оборонних споруд як ключових елементів глибоко ешелонованої системи оборони кордону, налагоджено системну взаємодію з усіма складовими сил оборони області. Крім того, завдяки відповідальній позиції громад створено окремий підрозділ для захисту повітряного простору області.

Попри повномасштабну війну та наявність на території області кордону з окупованою росіянами білоруссю, інвестори не лише не залишили Житомирщину, а навпаки, більшість з них інвестує у розвиток своїх виробництв навіть у такий важкий час. Наша область має перспективні інвестиційні проєкти у галузях альтернативної енергетики, агропромисловості, деревообробки, легкої промисловості виробництва будівельних матеріалів та керамічної продукції, - додав Віталій Бунечко.

На початку повномасштабного вторгнення головним викликом для житомирських медиків були стабілізація поранених у боях з ворогом. Впродовж 2023 року керівництво області сконцентрувало зусилля на реабілітації постраждалих від війни, - медичними закладами області надано допомогу більш ніж 44 тисячам наших захисників.

«Наше завдання зробити так, щоб травми війни не були перепоною для повноцінного життя. Адже суспільство має бути вдячним своїм захисникам і створювати для них усі умови», — підкреслив Віталій Бунечко.

Також начальник ОВА зазначив, що Житомирщина продовжує бути одним із центрів надання допомоги внутрішньо переміщеним особам. Лише протягом минулого року прийняли 43 евакуаційні потяги з Донеччини. Наразі в області проживає 60 тисяч людей, які змушені були евакуюватися з окупованих територій або зони бойових дій.

Крім того, вдалося налагодити системну роботу з провідними міжнародними організаціями. Завдяки цьому протягом 2022-2023 років обсяг фінансування, який вдалося залучити на реалізацію гуманітарних проєктів Житомирщини, склав близько 1 млрд грн. А вже на початку 2024 року в межах розвитку співпраці ЮНІСЕФ та німецьким банком KFW ця сума збільшилася ще на чверть.

Віталій Бунечко підкреслив, що Житомирщина стала прикладом ефективного співробітництва в рамках Програми відновлення України, яка була ініційована Президентом України Володимиром Зеленським. А спільні проєкти з Естонією демонструють можливість реалізації важливих для громад кроків навіть до закінчення війни.

«Попри всі виклики та труднощі нам вдалося зробити багато для посилення обороноздатності та збереження соціально-економічної стабільності в області. Але війна триває. Тож ми не можемо зупинятися. Продовжуємо працювати, підтримувати наших громадян та наближати нашу Перемогу!» — резюмував Віталій Бунечко.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 403 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира