ЗАРПЛАТИ ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯМ УРІЗАЮТЬ. НА РАДІСТЬ КОРУПЦІЇ?

«Чомусь у нашій державі праця держслужбовця не в повазі. Але останнім часом доводиться працювати дуже багато.

Черги з бажаючих влаштуватися в обласну військову адміністрацію і так не було. В райдержадміністраціях ситуація ще гірша. А що буде далі, коли уряд вирішив суттєво знизити зарплати держслужбовцям?

Розумію, що так керівництво країни намагається зекономити бюджетні гроші в ситуації, коли їх в країні ледь вистачає на щось одне: або на війну, або на практично всі сфери життя (цей жахливий вибір загрожує нам на тлі припинення чи затримки західної фінансової допомоги).

Та, гадаю, нам при цьому загрожує ще одна біда. В усі часи так було: маленька зарплата чиновника, на жаль, обов’язково призводить до посилення корупції. Чиновник із малою зарплатою завжди знаходить собі «заробіток». Особливо в нашій корумпованій країні. Як на мене, рішення уряду погано продумане. М. Ф., м. Житомир».

Проблема, яку порушує у своєму листі до редакції житомирянин, - зараз тема номер один серед держслужбовців, тих, що працюють в органах влади. Справа в тому, що напередодні Нового року Кабмін прийняв Постанову №1409 стосовно оплати праці держслужбовців у 2024 році. Зарплати чиновників збираються обмежити за рахунок урізання премій. Якщо раніше премії могли сягати 100-250% від посадового окладу, то тепер мають складати не більше 30%.

Між іншим, це відбувається паралельно із скороченням кількості вакансій держслужби (вже з січня) майже на 20 тисяч.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 318 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира