ПЕНСІОНЕРИ ВИХОДИЛИ НА МІТИНГИ ПРОТИ ЗМЕНШЕННЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКИХ ВИПЛАТ ТА «ЛІВИХ» "ЧОРНОБИЛЬЦІВ"

Війна не відвертає увагу суспільства від наслідків іншої біди – аварії на Чорнобильській АЕС.

От і 22 січня у Коростені кількасот пенсіонерів-"чорнобильців" зібралися на мітинг проти зменшення чорнобильських виплат. Саме в цей день у Коростені проходило засідання робочої групи з чорнобильських питань. Адже "чорнобильці" не даремно хвилюються про те, як у державі гарантуються їхні законні права. Йдеться про те, що "чорнобильцям" мають доплачувати дві мінімальні зарплати. Йдеться про суму 3200 гривень. Але за рішенням суду чомусь призначають доплату в сумі лише 1600 гривень. Але ж мінімальну зарплату раз на рік піднімають, то люди вимагають, щоб їм одразу після цього підвищення переглядали виплату. Хоча суди беруть до уваги те, що Верховна Рада, приймаючи держбюджет, на жаль, врахувала саме цю, на думку багатьох, абсолютно незаконну норму. А от заступник голови обласної виконавчої служби, котрий брав участь у засіданні робочої групи в Коростені, повідомив: зараз саме і розглядаються такі звернення громадян, які були подані упродовж грудня 2023 року – січня 2024 року.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 393 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира