«У МЕНЕ ВІДБЕРУТЬ КВАРТИРУ?»

Борги населення за комунальні послуги продовжують бити історичні рекорди.

Це й не дивно, адже все частіше у сімей, які ще вчора нормально заробляли, виникає дилема – заплатити за квартиру чи поїсти та купити потрібні ліки. Є ті, хто спокійно сприймає наявність боргу, розраховуючи погасити його за першої можливості.

Але для багатьох цей «висяк» стає найсильнішим стресом. Ось на таких людей і полюють шахраї.

«АБО ЛІКУВАТИСЯ, АБО ПОМИРАТИ»

Сімдесятирічна житомирська пенсіонерка Наїна Миколаївна мешкає одна. Її чоловік помер двадцять років тому, син пішов із життя три роки тому після тривалої хвороби. На щастя, пенсіонерка має подругу Анастасію, яка разом із чоловіком можуть надати допомогу.

Пенсія жінки дуже мала з урахуванням нинішніх цін. І тому щоразу їй доводилося урізати і так скромні запити щодо їжі та найнеобхіднішого.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 312 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира