ЧИ ПІДНІМУТЬ ВАРТІСТЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ДО 6 ГРИВЕНЬ?

У Комітеті Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг заговорили про те, що тариф на електроенергію для населення потрібно піднімати.

І що цього року він може бути підвищений удвічі – до 5-6 гривень за кіловат-годину.

Чому йдеться саме про таку ціну і наскільки вона виправдана?

Про таку можливість заявив член парламентського комітету з питань енергетики та ЖКП Сергій Нагорняк.

"Я думаю, до цього рішення нас уже підштовхують наші партнери. Ми добре пам'ятаємо публічний лист Білого дому до української влади з переліком реформ, які Україні бажано виконати для того, щоб і надалі отримувати фінансову та військову допомогу від Сполучених Штатів. Цей лист надійшов у вересні 2023 року, і серед переліку реформ були лібералізація тарифів на природний газ та електроенергію. Зокрема й для населення. По цій реформі відведено 12-місячний термін. Тобто вона має бути завершена до вересня 2024 року. Тож до кінця року збільшення тарифів точно може статися", – зазначив він.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 700 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира