СВИНЯЧИЙ ГРИП ПОВЕРНУВСЯ

В області вирує сумнозвісний грип, який спричинив епідемію більше десятка років тому.

Житомирщина увійшла в трійку областей країни, де значно перевищений поріг захворюваності на ГРВІ, грип та СОVID-19 (разом із Хмельницькою та Чернівецькою областями). У нас перевищення епідеміологічного порогу становить67%, а це високий рівень. За даними Житомирського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, тільки за минулий тиждень в області захворіло майже 12 тисяч осіб. У багатьох хворих доволі тяжкий перебіг хвороби. Люди скаржаться, що ніякими таблетками не можуть збити високу температуру, болять очі, голова, немає сил навіть встати з ліжка. Справа в тому, що в цьому році вирує пандемічний сумнозвісний свинячий грип, який у 2009-2010 роках призвів до страшної епідемії з великою кількістю померлих.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 360 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира