НА ЖИТОМИРЩИНІ ПРОХОДИТЬ ДРУГИЙ ЕТАП «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

Минулого тижня у Житомирському регіоні в 16 громадах проводились змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

У змаганнях взяли участь 42 команди, що складалися з 448 учнів, які змогли випробувати себе в 38 іграх. Учасники продемонстрували високий рівень підготовки, майстерність та непохитну волю до перемоги, змагаючись на ігрових полях з великим завзяттям.

Активно змагалися дівочі та юнацькі баскетбольні команди. Так за перепустки до наступного етапу проєкту сперечалися вихованці Потіївського, Горщиківського і Хорошівського ліцеїв, гімназії №6 Звягельської територіальної громади і Краснопільської ЗЗСО, а також 27 команд із закладів оствіти обласного центру. А чемпіонками у Житомирі став колектив учениць ліцею №21.

За підсумками проведених змагань визначено 38 переможців у 16 громадах.

Долучаються до Всеукраїнської шкільної ліги "Пліч-о-пліч" і нові учасники. Ліцей № 10 "Тріумф" зареєстрував свої команди у п'яти різних видах спорту: волейбол, баскетбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг.

Особливим акцентом підготовки стали тренування з футзалу та волейболу, які проводилися під керівництвом амбасадорки проєкту, відомої спортсменки Юлії Олішевської. Її досвід та професійні навички сприяли підвищенню рівня майстерності юних спортсменів й надихнули їх на нові звершення та успіхи.

“Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги” стали прикладом того, як спорт може об’єднувати людей, виховувати в молоді цінності здорового способу життя і взаємоповаги.

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 510 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира