ЯК ВІДРІЗНИТИ КОРОНАВІРУС ВІД ГРВІ ТА ГРИПУ?

Ви прокидаєтеся одного ранку і почуваєтеся погано.

У той час як у попередні роки ви, можливо, списували біль у горлі або біль у тілі на звичайну застуду або грип, пандемія COVID-19, що триває,додає новий привід для занепокоєння.

Тим більше, що симптоми застуди, грипу та коронавірусної інфекції значною мірою збігаються. Тому так важливо знати не лише про відмінність гриппу від ГРВІ, а й те, як відрізнити застуду від коронавірусу. Як дізнатися,що у вас звичайна застуда або вірус, розповіла сімейний лікар Ірина Охнач.

У чому різниця між коронавірусом, грипом та застудою?

Кожна з цих хвороб викликається різними вірусами, але вони можуть мати схожі симптоми. У міру появи різних штамів Covid-19 стає все важче визначити різницю між коронавірусом, застудою та грипом.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 628 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира