У ЖИТОМИРІСКОРО ЗАПРАЦЮЄ НОВИЙ АПАРАТ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ОНКОХВОРИХ

Перший у Житомирській області лінійний прискорювач невдовзі почне працювати в Житомирському обласному онкологічному диспансері.

В даний момент іде монтаж складного обладнання. Мова йде про установку останнього покоління британської компанії Elekta,яка використовується в лікуванні злоякісних новоутворень під час проходження пацієнтами променевої терапії.

 

НСЗУ профінансувала закупівлю лінійного прискорювача в розмірі 75 мільйонів гривень. Як саме працює новий апарат, які його переваги і як зміниться процес лікування пацієнтів? Про це газеті "Ехо" розповіла Інна Шульгай - завідувачка радіологічного відділення Житомирського обласного онкологічного диспансеру.

Як ефективно опромінювати хворі клітини, не пошкодивши здорові?

- В онкології є три гілки лікування: оперативне лікування, променева терапія і хіміотерапія, - пояснює Інна Шульгай. - Їх можна використовувати як самостійні методи лікування, а можна поєднувати.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 552 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира