ЯК У ЖИТОМИРІ БУДУТЬ ОБ'ЄДНУВАТИ ДВА УНІВЕРСИТЕТИ?

І що думають із цього приводу ректори житомирських вишів.

Міністерство освіти і науки вирішило скоротити кількість закладів вищої освіти шляхом об'єднання, щоб підвищити якість освіти та ефективного використання фінансів. 12 лютого відбулося засідання Спілки ректорів України, де обговорювалось це питання. Після засідання замміністра освіти і науки Михайло Винницький написав на своїй сторінці у фейсбуці, що ні для кого не секрет, що з нинішніми демографічними та економічними показниками наявна мережа закладів вищої освіти не є оптимальною та ефективною. Саме тому міністр освіти і науки України Оксен Лісовий на засіданні означив вектор змін і доніс позицію уряду і Президента щодо бачення розвитку й реформування системи вищої освіти.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 460 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира