МІНІМАЛЬНА ЗАРПЛАТА: ДЕ ЗА НЕЇ МОЖНА ПРОЖИТИ?

Аналітики компанії Picodi проаналізували розмір мінімальної зарплати у 67-ми країнах.

Крім того, вони підрахували вартість продуктових кошиків у цих країнах і з'ясували, як виглядають співвідношення найнеобхідніших наборів продуктів до мінімальних зарплат.

40-е місце у списку із 67-ми країн

З 1 січня 2024 року мінімальна зарплата в Україні зросла з 6700 до 7100 грн, тобто майже на 6%. Якщо порівнювати цей показник із показниками країн, які взяли участь у дослідженні, наше зростання виглядає досить скромно, лише 40-е місце у списку із 67-ми країн.

Обмовимося, що автори дослідження розглядали чисту суму, тобто гроші, які працівники отримують на руки. Таке порівняння вони вважають справедливим, оскільки різниця між «брудною» та «чистою» мінімалками у різних країнах становить від 0 до 30% (в Україні – 20%).

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 680 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира