ПОВІРКА ЛІЧИЛЬНИКІВ НА ВОДУ – ЧЕРГА МАЙЖЕ НА ПІВ РОКУ

«Лічильник у мене майже новий, йому пару років буквально,

але на телефон мені прийшло повідомлення, що потрібно повірити лічильник. І я тепер не знаю, що мені робити.Телефоную на «Житомирводоканал» — там ніхто не піднімає слухавку.

І от куди мені тепер звертатись? Я не проти зробити цю повірку, але я ж не знаю, як саме це робити. Т. Козуб, м. Житомир".

Майже 50 тисяч споживачів води у Житомирі отримали повідомлення про необхідність повірки лічильників.Ці повідомлення як у паперовому вигляді, так і через SMS надсилає КП «Житомирводоканал», розповіла заступниця директора підприємства Лариса Продоус.Це відбувається через те, що у квітні 2023 року Кабінет Міністрів ухвалив постанову, яка повернула обов'язкові повірки, котрі були скасовані після початку повномасштабного вторгнення.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 529 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира