ІНДЕКСАЦІЯ ПЕНСІЙ ВСЕ Ж ВІДБУЛАСЬ...

«Нам обіцяли індексацію 13%. А тепер виявляється, що отримаємо набагато менше.

У мене мінімалка, хоча маю повний стаж. То що ж я одержу? І що зможу на ці копійки купити? С. У. Яневич, м. Овруч». Справді, обіцяно було більше, але...

На жаль, ситуація у воюючій країні така, що всі бюджетні кошти йдуть саме на війну. А решта державних потреб включно з соціальними виплатами, пенсіями покривається виключно західною фінансовою допомогою, кредитами. Як відомо, Євросоюз надав певний кредит, якого вкрай недостатньо, а США, як виявилося, займаються передвиборною президентською боротьбою, в якій допомога Україні - лише один з аргументів цієї боротьби.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 446 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира