ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ В ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ ЖИТОМИРА ЗРОСТЕ, А ПЛАТИТИ БУДЕМО ПО-НОВОМУ

Запустили нову систему   оплати проїзду

Ще в жовтні минулого року на конкурсних засадах визначили нового оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду у громадському транспорті Житомира.

Ним став «Сіті Кард Сістемс – Житомир». На початку березня міськвиконком підтримав рішення передати всю інформацію щодо транспортних карток новому оператору.

«Згідно з актом, будуть передані всі види карток, типи карток, баланс кожної картки. Ніякі зміни проводитися не будуть, всі картки активні, які на руках, а це понад 170 тисяч карток, якими користуються громадяни міста», – розповів заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

У лютому в громадському транспорті почали встановлювати нові валідатори, за допомогою яких люди зможуть платити за проїзд безготівково транспортними або банківськими картками. Вони працюватимуть вже з 11 березня. Також діятимуть старі транспортні картки і "Картки житомирянина". Готівкою все ще можна буде розрахуватися у водія.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 432 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира