ВІДНАЙТИ НАТХНЕННЯ ТА СИЛИ ДО ЖИТТЯ

Сьогодні перед українським народом стоять реальні виклики. Багато людей втратили свої домівки, роботу, бізнес, деякі сім'ї вимушено розлучилися.

Багато хто практично не має підтримки і джерела внутрішньої енергії. В умовах, коли населення перебуває у стресовому стані, знайти сили і натхнення для життя важливо як ніколи.
Для багатьох людей сьогодні таким джерелом є практика самовдосконалення Фалунь Дафа (інша назва Фалуньгун). Вона ґрунтується на принципах Істини, Доброти й Терпіння та виконанні п'яти енергетичних вправ.

Фалуньгун є одним з найпростіших і найдоступніших методів зцілення і є абсолютно безкоштовним. Фалуньгун поширився по всьому світу. В Україні його практикують в парках і скверах багатьох міст. А тепер, завдяки онлайн-заняттям, ви можете займатися і вдома.

Медитація онлайн як волонтерський проєкт

Олександр Німенко практикує Фалунь Дафа вже понад 20 років. Він стверджує, що ця практика допомогла йому краще зрозуміти себе: «Для людей природно бути добрими до себе та інших, але не всі знають, як знайти це в собі. Завдяки Фалунь Дафа я навчився відкривати доброту в собі та інших, а також боротися з різними негативними якостями, порівнюючи їх із засадничою властивістю Всесвіту: Істиною, Добротою й Терпінням. Це постійний процес, як пульс життя".
Олександр вважає, що з цими знаннями в житті має зустрітися кожна людина. Саме тому він з однодумцями створив безкоштовний проєкт онлайн-навчання по Фалунь Дафа.
В Україні зустрічі проходять раз на тиждень. Спочатку Олександр розповідає про основи практики Фалунь Дафа, потім показує практичне відео і покроково пояснює, як робити вправи, а також відповідає на запитання гостей. Дружня, невимушена атмосфера спонукає відвідувачів до відкритості та співпраці. Подібні вебінари були проведені в близько 20 країнах світу і довели свою популярність.

Користь для тіла і душі

Вперше практика Фалунь Дафа була представлена громадськості в Китаї в 1992 році. З тих пір Фалунь Дафа швидко поширився по всьому світу і зараз практикується мільйонами людей в більш ніж 100 країнах. Численні дослідження, проведені в США, Європі та Китаї, показали значні переваги Фалунь Дафа для здоров'я. У деяких країнах система Фалунь Дафа була введена в навчальних закладах, в тому числі в поліцейських академіях.
Основна книга Фалунь Дафа «Чжуан Фалунь» перекладена більш ніж 40 мовами, в тому числі й українською.
У 2001 році засновник Фалунь Дафа Майстер Лі Хунчжи був номінований на премію ім. Сахарова за свободу думки. Він також був двічі номінований на Нобелівську премію миру.

Придушення в Китаї

Однак, незважаючи на популярність практики Фалунь Дафа, з 1999 року вона зазнає жорстоких переслідувань з боку компартії Китаю. Репресії почалися після того, як влада виявила, що кількість послідовників Фалуньгун значно перевищує кількість членів комуністичної партії на той час. Колишній лідер комуністичної партії Цзян Цземінь боявся втратити ідеологічний контроль над народом і ініціював репресії. Відтоді невинних людей ув'язнювали в концтаборах, піддавали тортурам, а їхні органи незаконно вилучали і продавали.
У той же час переслідування Фалунь Дафа було засуджено урядами багатьох країн. А незалежний трибунал у Лондоні постановив, що злочини проти людяності щодо послідовників Фалуньгун і уйгурів були доведені «поза всяким сумнівом» і що примусове вирізання органів відбувалося по всьому Китаю у великих масштабах протягом багатьох років.


ПОЗНАЙОМИТИСЬ І НАВЧИТИСЯ ВПРАВ ФАЛУНЬ ДАФА МОЖНА НА БЕЗКОШТОВНИХ ВЕБІНАРАХ ЗА ПОСИЛАННЯМ:

https://www.learnfalungong.in.ua/

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 508 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира