ЧОМУ ПІДВИЩЕННЯ МІНІМАЛКИ НЕ СИЛЬНО РАДУЄ...

Колись підвищення мінімальної зарплати було радісною подією, бо люди, котрі займалися низькооплачуваною працею, це відчували.

Але сьогодні, як кажуть експерти, це вже «не актуально». Чому? На жаль, сьогодні те, що з 1 квітня мінімальна зарплата в Україні відповідно до бюджету на 2024 рік зросте до 8000 гривень, ніяк не зменшує зубожіння населення. Грошей в українських кишенях більше не стане, оскільки практично половина зарплат у країні зараз перебуває в тіні. І зростання мінімалки лише призведе до зростання офіційної (або «білої») частини зарплати, а та частина, яку працівник одержує, як кажуть, «у конверті» (тобто тіньова), зменшиться. І фактична зарплата, повторимо, не збільшиться.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 602 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира