ЗЛИТТЯ ЖИТОМИРСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТІВ ПОСТАВИЛИ НА ПАУЗУ

Обʼєднання Поліського національного університету та ЖДУ ім. І. Франка офіційно призупинено до складання національного мультипредметного тесту та завершення вступної кампанії.

Про це під час брифінгу в Житомирській ОВА повідомив її керівник Віталій Бунечко.

Він зазначив, що на офіційній сторінці Міністерства освіти й науки України є повідомлення, в якому йдеться про те, що процес обʼєднання закладів вищої освіти в Україні призупинено.

«Питання обʼєднання закладів у Житомирському регіоні на моменті не стоїть. Насправді відбулася дискомунікація. Наразі ми почали вивчати питання обʼєднання, оцінюємо фінансову спроможність закладів. Ми проаналізуємо кількість студентів, абітурієнтів, конкурси», — зазначив Віталій Бунечко.

На його думку, під час аналізу спроможності закладів вищої освіти некоректно буде оцінювати кількість наукових досліджень, космічні кластери, педагогічну діяльність, інженерні чи військові досягнення. Остаточне визначення перспективи закладів - лише після оцінки спроможності усіх ЗВО Житомирщини, а не лише ПНУ та ЖДУ.

Загалом Віталій Бунечко вбачає обʼєднання ЗВО в Україні правильним рішенням. Він зазначив, що студенти при цьому нічого не втрачають.

«Я думаю, що іншого шляху, окрім укрупнення вищих навчальних закладів, в нашій державі немає. При обʼєднанні студент не втратить нічого. Він так само ходитиме на пари в свою аудиторію і отримає свій диплом. Що стосується Житомирщини, то рішення буде прийнято десь улітку після закінчення вступної кампанії, коли діти стануть студентами», — каже Віталій Бунечко.

Також він наголосив, що ОВА дбає про студента і негативно ставиться до намагань керівників закладів задовольнити власні інтереси.

«Мені б дуже не хотілось, щоб хтось захищав свої керівні посади», — наголосив Віталій Бунечко.

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 685 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира