ПРАВИЛЬНИЙ ДІАГНОЗ – ЗАПОРУКА УСПІШНОГО ЛІКУВАННЯ

Не секрет, що успішне лікування безпосередньо залежить від якісної діагностики.

Тільки використання сучасних технологій і методів гарантує точний діагноз. Комп’ютерна томографія зубів стає все більш популярною в стоматології, витісняючи традиційний рентген. І так само, як ми відвідуємо стоматолога, рекомендується робити комп’ютерну томографію щелеп, яка дає нам можливість виявити проблему раніше, ніж почне боліти зуб.

Без якісної діагностики значно знижується ефективність проведення імплантації, щелепно-лицевої хірургії, ендодонтії, ортодонтичного та парадонтичного лікування. Томографія дозволяє лікарю отримати дуже детальні зображення, на яких видно не лише структуру тканин, а й будь-які ураження, такі як пухлина, кіста чи запальні процеси. Нарешті, цей метод дозволяє визначити, наскільки близько до нерва буде розташований імплантат. Таким чином, томографія зубів 3D стає невід'ємною частиною сучасної стоматології, надаючи високу інформативність і точність дослідження.

У нашій діагностиці ви зможете пройти якісну комп’ютерну томографію (3D обстеження) обох щелеп, обох вух у дітей та дорослих, скронево-нижньощелепних суглобів, а також 2D обстеження: ортопантомограму (панорамний знімок зубів ОПТГ), телеренгенограму (ТРГ) з аналізом та розшифровкою по різних авторах.

Також КТ 3D дозволяє обстежити не лише щелепи і зуби, а й гайморові та лобні пазухи, виявляючи там запалення чи додаткові перегородки. У випадках, коли необхідно:

✓ Уточнити діагноз (гайморит, фронтит, етмоїдит, сфеноїдит).

✓ Виявити стійкість захворювання до призначеної терапії.

✓ Підтвердити одонтогенний гайморит.

✓ Візуалізувати наслідки травм голови із переломом кісток носа.

✓ Оцінити поточний стан носових пазух.

✓ Диференціювати кістозне/поліпоподібне або пухлинне утворення.

✓ Розробити план операції (ринопластика, септопластика, вазотомія).

✓ Визначити причину болю в ділянці носових пазух.

Результати КТ обстеження дозволять ухвалити правильне рішення.

Головною перевагою томографа Planmeca 3D є те, що доза опромінення під час КТ мінімальна, а якість знімків при цьому бездоганна, це й робить його найкращим серед аналогів.

Також досвідчені рентгенологи детально опишуть знімок та зроблять графічний опис. Для всебічного та правильного опису необхідно «прочитати» всі скани, вивчити надану меддокументацію, зіставити її з отриманою КТ-картиною, а це може зробити тільки рентгенолог - лікар, який спеціалізується на КТ, МРТ, рентген-дослідженнях, та має відповідний сертифікат. Від правильного розуміння КТ-дослідження залежить діагностичний висновок, який допоможе лікуючому лікарю обрати правильний напрям лікування та призначити схему лікування.

Тому, якщо ви цінуєте свій час та власне здоров’я, запрошуємо на діагностику 3D Planmeca за адресою: м. Житомир, вул. Покровська, 15. На вас чекають ввічливі та професійні працівники, комфортні та безпечні умови перебування. Саме відвідування займе не більше 15 хвилин, а результати обстеження ви отримаєте одразу після прийому.

Графік роботи діагностики: пн-пт - 9:00-18:00, сб-нд - 10:00-16:00. Телефон для довідок (068) 255-30-55.

Незалежна щелепно-лицева ДІАГНОСТИКА 3D запрошує до взаємовигідної співпраці клініки та лікарів Житомирщини, яким необхідні високоякісні дослідження для проведення подальшого лікування.

Пропонуємо безкоштовні курси для лікарів-стоматологів, які прагнуть вдосконалити свій професійний рівень. Слухачі отримають навички по роботі з програмною платформою Planmeca Romexis Viewer, яка є вкрай необхідною для отримання точного діагнозу, прогнозування кінцевого результату та вибору оптимальної методики лікування та протезування. Після проходження курсу всі учасники отримають сертифікат.

Адреса проведення: м. Житомир, вул. Покровська, 15. Тел. (068) 255-30-55. Попередній запис обов'язковий.

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 595 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира