ПЕРШІ ЗМАГАННЯ III ЕТАПУ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ» РОЗПОЧАЛИСЯ

У Радомишлі та Бердичеві відбулися урочисті відкриття Третього (районного) етапу змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу.

У Радомишльській громаді участь у змаганнях взяли 5 команд дівчат та хлопців з 7 навчальних закладів району. Кожен учасник показав індивідуальну майстерність і здатність працювати в команді, підкресливши важливість згуртованості й взаємодопомоги.

На Бердичівщині позмагатися за командну першість прибуло 10 спортивних колективів. За підсумками змагань, перше місце серед юнаків завоювала команда з Райгородоцької територіальної громади, тоді як друге та третє місця зайняли команди з Андрушівської та Бердичівської міської громади.

На базі Бердичівського фахового педагогічного коледжу відбулися змагання з волейболу серед дівчат. Шість команд закладів загальної освіти Бердичівського району, які перемогли під час попереднього, територіального етапу, змагалися між собою за право представляти район на обласному рівні. В запеклій боротьбі за першість перемогла команда Гімназії №17 м. Бердичева, яка й поїде на обласний етап, який відбудеться вже в травні.

Відбулися зональні змагання з волейболу серед дівчат у Ємільчинській та Баранівській громадах.

За результати змагань у Ємільчинській громаді I місце посіла команда Ємільчинського ліцею 2, II місце – Городницький опорний ліцей, III місце – Великомолодьківська гімназія.

У Баранівській громаді: I місце – Баранівський ліцей №1, II місце – Новороманівський ліцей, а III місце – Камʼянобрідський ліцей імені Вʼячеслава Чорновола.

На Коростенщині - у полі волейбольної битви зійшлися 13 команд юнаків, і кожна готова позмагатися в обласному етапі Житомирщини.

А Звягельський район уже знає своїх чемпіонів з волейболу: найсильнішими стали хлопці з другого ліцею Ємільчинської селищної ради.

Попереду – вир захопливих поєдинків. Ми з нетерпінням чекаємо на оголошення переможців. А поки – голосно вболіваємо разом. Так тримати! Попереду найцікавіше!

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 637 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира