ЗОЛОТИЙ ЧАС ШАХРАЇВ: У ЛЮДЕЙ РЕКОРДНИМИ ТЕМПАМИ ВИДУРЮЮТЬ ГРОШІ

Шахраї під час війни активізувалися і створюють нові схеми обману довірливих громадян.

Це підтверджує сумна статистика – жертв аферистів стає все більше. Які основні схеми шахрайства вони використовують та як зберегти свої гроші?

Проблема шахрайства стара як світ, але з розповсюдженням цифрових технологій методи обману стають дедалі хитрішими. Розвиток банківських та інших онлайн-послуг, широке розповсюдження платіжних карток породжують все нові і нові схеми видурювання коштів.

За даними Національного банку, кількість незаконних дій з платіжними картками протягом минулого року зросла на чверть - до 272 тисяч. При цьому сума збитків, яких зазнали надавачі платіжних послуг, торговці та клієнти, склала майже 833 мільйони гривень, і це на 73% більше, ніж у 2022 році.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 624 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира