ЩОБ МОБІЛЬНИЙ ЗВ’ЯЗОК НЕ БИВ ПО КИШЕНІ

Які тарифні плани мобільних операторів найоптимальніші для пенсіонерів?

Мобільнимзв'язком зараз користується кожен, проте оператори постійно підвищують тарифи. Причому у вартість абонплати входить і використанняінтернету, і чимало додаткових послуг.

А як бути пенсіонерам зі звичайними телефонами, яким більшість таких послуг та підключення до інтернету просто не потрібні. Ми зібрали інформацію про діючі тарифи «великої трійки» українських операторів, а який вигідніший – вибирайте самі.

«КИЇВСТАР»: є тарифи для пенсіонерів

Компанія розробила спеціальні тарифні плани для тих, кому понад 60 років, і для людей з інвалідністю I-III груп. Таких «полегшених» тарифів два – «Любов до батьків» та «Любов до батьків. Домашній». Дзвінки на номери «Київстар» у цих пакетах безлімітні, в іншому є відмінності.

Повну версію матеріалу читайте у свіжому номері газети "Эхо"

Оформити передплату можна у відділеннях поштового зв'язку, на доставних дільницях або у вашої листоноші.

Також ви можете всього за кілька хвилин оформити та оплатити банківською карткою передплату, скориставшись сервісом Укрпошти "Онлайн-передплата".

- Зайдіть на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».

- Оберіть видання за назвою чи передплатним індексом: ЕХО (пiльгова передплата на 2-ге півріччя) - індекс 41688, або помісячна передплата - індекс 61148.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 485 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира